indexfoto

Inteligentní

Kočky jsou velmi inteligentní zvířata.
O některých by se dalo říci, že jsou
až vychytralá.Ovšem až s tímto plemenem pochopíte, jak moc může být kočka inteligentní. Budete se divit. Budete se divit neustále a nepřestane vás překvapovat. Přesně takový je peterbald.

Přátelská

Neuvěřitelně přátelská. O psech se říká, že jsou nejlepším přítelem člověka. Ovšem peterbald je jejich velkou konkurencí. Tato kočka vás zaručeně okouzlí svou přátelskou a nezáludnou povahou. Brzy zjistíte, že ne vždy musí být nejlepším přítelem člověka pes… ;-)

 

Věrná

Peterbald je kočka věrná, která si s vámi vytvoří pevný vztah. Překonává tím i některá psí plemena. Velmi brzy si důvěru získá i u vás.

O nás

DSCN1822

Naše chovná stanice Bastet.CZ se zabývá chovem koček málopočetného plemene peterbald. Klademe důraz na to, aby naše kočičky měly věškerou dostupnou péči a lásku. Jsou právoplatnými členy naší rodiny a chceme, aby k novým majitelům šla koťátka výborně socializovaná, zdravá a sebevědomá, zvyklá na běžný ruch domácnosti a kontakt s lidmi, kočkami popř. dalšími domácími mazlíčky.

Samozřejmostí je doživotní chovatelský servis, platná kupní smlouva a v rámci našich možností poskytnutí rad a doporučení týkající se chovu těchto úžasných koček.

 

Dorotka a Dalibor

08/28/2014, 06:44 AM
Naše koťátka budou mít již brzy 4 měsíce a pomalu se chystají na...
08/23/2014, 09:19 PM
Od dnešního dne se s námi můžete potkávat na našem webu. Jsme...